دلا چنان معاش کن که گر بلغزد پای فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

موهای بلند به سمت عقب

پنجشنبه 25 مرداد 1397 10:11 ق.ظ

نویسنده : reza ghaffari
ارسال شده در: آرایش و پیرایش پسران ،

موهای بلند به سمت عقب

اگر چه موهای بلند مانند یک انتخاب تنبلانه به نظر می رسد، در واقع نگهداری موی بلند بسیار سخت تر است. از دست دادن کنترل حالت مو وقتی بلند باشد بسیار راحت تر اتفاق می افتد، و سبک نرم و صاف به سمت عقب یک راه عالی برای مبارزه با این موضوع است. وزن موهایتان باید به عقب نگه داشتنشان کمک کند. این به این معنی است که مجبور نیستید از ماده ای مانند ژل استفاده کنید. از یک مدل موی پفی مرطوب برای نرم و صاف و عقب نگه داشتن موهایتان برای داشتن یک تیپ ساده و هوشمندانه استفاده کنید.

نرم و صاف و عقب نگه داشتن موی بلند، یکی از آسان ترین راه ها برای مدیریت و مدل دادن یک نوع سخت از موها، یعنی موهای بلند، است. این کار یک تیپ کنترل شده و رسمی تر به موهای معمولا نامرتبتان می دهد.

مدل مو مردانه

نرم و صاف با برگشت ضعیف

در دهه 1930 این سبک پرطرفدار بود. نرم و صاف با برگشت ضعیف، یک مدل موی ظریف برای مردان است. دو طرف و پشت سر به یک اندازه کوتاه می شوند و موهای بالای سر بلند نگه داشته می شوند تا به سمت عقب داده شوند. مدل نرم و صاف با برگشت ضعیف اخیرا نیز، به عنوان یک مدل محبوب مردانه ظهور یافته است. این مدل ترکیبی از سبک رسمی و غیر رسمی است، و برای همین در حال تبدیل شدن به مدل مویی برای همه ی مناسبت ها است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 25 مرداد 1397 10:09 ق.ظInstagram
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic